This is my lovely sister, da Pendo….Social collage-udom


This is my lovely sister, da Pendo....Social collage-udom

Hapa akiwa anapokea zawadi kati ya watu waliokuwa wanahitimu chuo kikuu cha udom,hapa wakiwa kanisa la siloamu dodoma,walipokuwa wakitumika kwa kipindi chote cha kuwa kwao chuoni,wamelishwa na kushibishwa vya rohoni na mwilini pia hapo siloamu,wakiwa chini ya kiongozi wao wa wanachuo wanaosalii hapo,….Kaka Peter express{INFORMATICS}!

All the best dada wherever u are…

Matty Danny

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s